راه کارهای مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته بازار مالی ارزدیجیتال تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال مشاوره برای سرمایه گذاری Portfolio سبد سرمایه و سهام پروژه

تعیین نسبت ریسک به ریوارد بر اساس تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال

مشخص است که برای هر موقعیت خرید یا فروشی باید حد ضرري stop loss تعیین کنیم که اگر قیمت، از قیمت خرید پایین تر آمد، از آن موقعیت خرید خارج شویم. همچنین باید رمز ارزی انتخاب کنید که سود احتمالی شما نسبت به ضرر احتمالی شما حداقل سه برابر باشد.
مثلا اگر قیمت یک ارز ۵ دلار است و شما حد ضرر خود را بر ۲ دلار تنظیم کرده اید، باید چشم انداز شما از قیمت احتمالی این ارز در آینده، حداقل ۹ دلار باشد. چرا که کمتر از این، یک سرمایه گذاری معقول به حساب نمی آید.

حد ضرر از طریق تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال تعیین می‌شود و البته از حد تکینکال نیز باید کمی پایین تر قرار بگیرد تا در تله سایه کندل ها گرفتار نشوید.

چگونگی باز و بسته کردن یک موقعیت و تعیین stop loss در صرافی بایننس در وب سایت ما آموزش داده شده است.

راه کارهای مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته بازار مالی ارزدیجیتال

مدیریت سرمایه گذاری مطلبی است که آموزش دیدن و رعایت آن نسبت به هر مساله ای در بازار های مالی اولویت دارد. در مورد مدیریت سرمایه دز بازار های مالی کتاب های بسیاری نوشته شده، اما خلاصه آنچه که ما آن را راه کارهای مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته بازار مالی ارزدیجیتال می شناسیم، به دو بخش تقسیم می کنیم.

 

داشتن پورتفولیو Portfolio سبد سرمایه و سهام پروژه

از قدیم گفته شده که در سرمایه گذاری همه تخم مرغ ها را در یک سبد نگذاریم تا در صورت‌ آسیب دیدن یک سبد تخم مرغ به تمام دارایی ما آسیب نرسد!

از این جهت مفهوم پورتفولیو Portfolio نیز به عنوان سبد سرمایه یا سهام در مدیریت و اقتصاد توسط فعالان بازار بورس و سهام مطرح شده است.

به صورت کوتاه پورتفولیو Portfolio در ارز دیجیتال به معنی مدیریت کارآمد بر کلیه فعالیت ها و سبد سرمایه متشکل از یک یا چندین ارزدیجیتال می باشد.

پس در بازار ارزهای دیجیتال به گونه است که باید سرمایه خود را بر روی چند رمز ارز سرمایه گذاری کنید تا در صورت وقوع یک اتفاق یا طول کشیدن رشد یک ارز، سایر ارزهای دیجیتال شما شامل رشد شود و سبدی که چیده اید کم و کاست یکدیگر را جبران کنند.

پیشنهاد و مشاوره برای سرمایه گذاری توسط بی تی سی ارز

پیشنهاد بی تی سی ارز به عنوان مشاوره برای سرمایه گذاری اولیه این است که هنگامی که روند بیتکوین صعودی است، ۳۰ درصد سرمایه شما بیتکوین باشد تا آن را در زمان مناسب به سیگنال های کوتاه مدت تبدیل کنید.

۷۰ درصد باقی مانده را بر ۲ تا ۴ رمز ارز دیگر سرمایه گذاری کنید که در میان مدت هرکدام حداقل ۵۰ درصد نسبت به بیتکوین رشد داشته باشند.
نسبت مقدار سرمایه گذاری شما در سیگنال های میان مدت، به اطمینان و چشم انداز بهتر هرکدام بستگی دارد.

همچنين در روند نزولی، تمام سرمایه شما به شکل stable coin باشد و چنانچه در طول روند ارزدیجیتال خاصی در وضعیت مناسبی قرار داشت، نهایت ۳۰ درصد از سرمایه خود را به آن تبدیل کنید و پس از سیو سود، دوباره از بازار مالی ارزدیجیتال خارج شوید.

پر واضح است که انتخاب درست و نقاط ورود و خروج هر کدام بایست بر پایه تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال باشد.

 

به منظور پیشنهاد و مشاوره برای سرمایه گذاری می توانید با مشاورین ما در بی تی سی ارز تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

پیشنهادها و نظرات

امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد در صورتی که در رابطه با این موضوع سوالی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه