معرفی موفق ترین ICO های سال در دنیای ارزهای دیجیتال

ICO ها یا همان عرضه اولیه ارزهای رمزپایه که به اصطلاح کوین نام دارند یک مفهوم جدید سرمایه گذاری جمعی است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین به وجود آمده است با هدف تامین سرمایه.

به هنگام شناخته شدن یک ارز به عنوان ICO و شروع به تامین سرمایه افراد علاقمند با توجه به اطلاعات منتشر شده درباره این ICO ها اقدام به خرید میکنند.

افزایش علاقه عموم مردم به ارزهای رمزپایه در پایان سال ۲۰۱۷ باعث شد تا ارقام بهتری برای ماه های آینده بدست بیاید. برخی از کمپانی ها این صنعت را با راه اندازی ICO های بزرگ رونق بسیاری بخشیدند. اما موفق ترین ICO های سال ۲۰۱۸ تا به این جای کار کدامند؟ اصلا تعریف “موفقیت” در مورد ICO خود مسئله ای است که نیاز به بحث و گفتگو دارد.

راه های شناخت ICO ها

همه‌ روزه چندین ICO ارائه می‌شود که در مقیاس سالانه چیزی در حدود هزاران ICO خواهد شد. بعضی از این ICO ها توانایی لازم برای رشد و ورود به بازار کریپتوکارنسی ها را ندارند به همین دلیل باید با راه های شناخت ICO ها و نحوه اعتماد به آنها آشنا شد. در این میان تعدادی از آنها دارای اهداف و ساختاری مشترک‌اند و تعدادی نیز پروژه‌های چندان موفقی نیستند.

این حجم از توکن ها که بازار را پر کرده‌اند، می‌توانند انتخاب میان گزینه خوب و بد را، بدون برسی و تحقیقات دقیق و عمیقِ هر ICO و بازار هدف آن به‌ صورت جداگانه، بیش‌ از پیش سخت‌تر کند بنابراین سایت بی تی سی ارز موفق ترین ICO های سال در دنیای ارزهای رمزپایه را معرفی کرده و راه های شناخت ICO ها در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین را شناسایی می کند.

وبسایت CoinSchedule مرجع ICO و فروش توکن

طبق گفته وبسایت CoinSchedule، که مرجعی از ICO و فروش توکن هاست، ICO ها توانسته اند در اولین ماه های سال ۲۰۱۸ حدود ۷٫۸ میلیارد دلار سرمایه جمع کنند. برای این که بتوانیم وسط این رقم را بهتر درک کنیم، باید گفت که ICO ها در کل سال ۲۰۱۷ توانستند فقط ۵٫۶ میلیارد سرمایه جمع کنند! عوامل بسیار زیادی در کار بوده اند تا چنین ارقامی برای ICO ها در این مدت بدست بیاید.