ارزها صرافی مدارک تایید هویت kyc

اتمام ico و فروش

به جلسه آخر آموزش جهت شرکت در آیکو رسیدیم، در دو قسمت قبل به کارهای مقدماتی، شرکت کردن و طریقه ثبت نام در ICO و ترفندهای سود بردن پرداختیم. در این قسمت به فرآیند پایانی میپردازیم یعنی اتمام ico و فروش. خب ما گفتیم که پس از شراکت در آیکو باید صبر کرد تا آیکو به پایان برسه و پولمون روبرداشت کنیم.

تایید هویت یا kyc

حالا یه نکته ای هست اونم تایید هویت. اگه تایید هویت یا kyc بخواد شما باید مدارک شناساییتونو ازش عکس بگیرین براشون بفرستید با تمامی مشخصاتتون تا پولتونو آزاد کنه، اکثرا مدارک رو خارجی میخوان ولی معمولا رو مدارک ایرانی هوشمند مثل گواهینامه هوشمند نه قدیمی یا کارت ملی هوشمند گیر نمیدن، یادتون نره kyc یه سیستم جهانیه و اکثرا به یه سری بانک اطلاعاتی وصل هستند و اگر جای دیگه از مدارکتون استفاد مجدد بشه احتمال فهمیدنش توسط اونا هست مثل سیستم آرتمیس سنگاپور.

فروش به موقع ارزها در صرافی

معمولا پس از پایان هر آیکو افراد شرکت کننده اگه آیکو خوبی شرکت کرده باشند پولشون حد اقل ۵۰ درصد و حد اکثر شاید تا ده برابر پس از اد شدن به صرافیها رشد کنه، اینجا یه نکات ریزی هست که باید بیان شه، اینکه چقد ممکنه رشد بکنه و کی بفروشیم. ما این فرض رو میکنیم که آیکو تموم شده و ما میتونیم برداشت کنیم، اگر ارز مربوطه قبل از پایان آیکو به یک صرافی اضافه شده بود و آماده فروش بود شما باید برین ببینین ارز مربوطه اگر ارز قویی بود تاکید میکنم اگر قوی بود ببینید چقد رشد داشته است.

اگه دیدین چندین برابر شده سریع بفروشین، بعضی از این ارزها در یک روز تا ده برابر هم رشد میکنن فقط در یک روز، معمولا پس از اون سقوطی سخت دارن و دامپ میشن که این فرصت خوبی برا خرید مجدده این ارزها هر بار که به یه صرافی جدید اضافه میشن کلی پامپ میشن و میکشن بالا واین در واقع بهترین فرصت برای کسب سود از این بازاره.

تحلیل تکنیکال در فروش ارز خریداری شده در ico

 بهتره در این مورد بیخیال تحلیل تکنیکال و اینا بشین. فرآیند اد شدن به اکسچنج ها و نهنگ ها و اتفاقات خاص دیگه هستند که قیمت رو کنترل میکنن نه مورد دیگه ای، پس پیشنهاد میشه بعد از پایان آیکو اگه رفتید به یه صرافی که ارز شما را اعلام کرده اونجا فروخته میشه و دیدید ارزه رشد خوبی داشته سریع بفروشید، من معمولا رو پنج برابر شدن میفروشم اما من حریصم شما تصمیم با خودتونه.

اگر دیدین نه رشدی نداشته و ارز خوبیه تاکید میکنم ارز خوب و آینده داره پس دست نگه دارین تا اد شه به یه اکسچنج دیگه تا قیمتش چندین برابر بشه، در مورد ارزهای ضعیف هر وقت فرصت فروش داشتین از دستش ندین چون ممکنه تا آخر عمر رو دستتون بمونه. اگر واقعا به ارز مربوطه امیدوارین خوب هیچوقت نفروشیدش.

ویژگی ارز خوب

بدونین یه ارز خوب هرگز به قیمت خریدش تو آیکو حتی نزدیک هم نمیشه مگه اینکه اتفاق بسیار بدی براش بیفته مثل embercoin پس در واقع شما همیشه سود خواهید کرد، این بستگی به خودتون داره که چقد صبورید و چه وقتی پولتونو میخواهید ولی این آیکوها میتونن همون پل های ترقی باشند که صد تا صد تا طی میشن. خب اینم از این به همین سادگی و راحتی ! امیدوارم تا اینجا از مطالب استفاده کرده باشید و همیشه پرسود باشید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)

پیشنهادها و نظرات

امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد در صورتی که در رابطه با این موضوع سوالی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه