رفرال آیکو پیش فروش ثبت نام زیر مجموعه گیری

شرکت کردن و طریقه ثبت نام در ICO

خب ما مقدمات و شروع کار رو گفتیم حالا بریم سراغ سرمایه گذاری، در قسمت بعدی هم اتمام کار رو آموزش میدم. ما تا جایی پیش رفتیم که اتریوم خریدیم و پس از کسب اطلاعات کافی در مورد ico مربوطه آماده شرکت کردن شدیم. در مرحله بعد میخوایم پول رو بریزیم به حساب آیکو مربوطه و به اندازش توکن گیرمون بیاد.

گرفتن رفرال یا زیر مجموعه گیری

اول به این نکته توجه میکنیم که آیا این آیکو رفرال یا همون زیر مجموعه گیری داره یا نه و همینطور ایردراپ یعنی پخش رایگان سکه.

اگه رفرال داشت و به شما به ازای رفرال گرفتن پاداش میداد حالا چه این پاداش درصدی از میزان پول ریخته شده به وسیله زیر مجموعه شما باشه چه این پاداش تعدادی توکن هدیه باشه، در هر دو صورت ابتدا با یک ایمیل یک حساب میسازید و بقیه اطلاعاتتون که یا شماره تلفن یا آدرس کیف پول و….رو وارد میکنین سپس کد رفرالتونو کپی میکنید بعد اون کد رو باهاش وارد سایت میشید مجدد و دوباره یه اکانت دیگه با یه ایمیل و یه آدرس کیف پول و یه شماره موبایل دیگه میسازید.

ترجیحا اگه از دو گوشی یا لپ تاپ استفاده کنید تا ip آدرستونم مشترک نباشه که چه بهتر. اینجوری یه بخشی از کمیسیون شرکت کردن رو توسط خودتون دوباره دریافت میکنید. مثلا فرض کنید کمیسیون زیر مجموعه گیری ۳۰% هستش اینجوری به ازای یک میلیون تومان مشارکت شما در حساب زیر مجموعتون ۳۰۰ هزار تومان هم گیر اون اکانت اولتون که با رفرالش ثبت نام کردید گیرتون میاد. ما در اینجا فرض میکنیم آیکو ما ایردراپ، زیر مجموعه گیری و بونتی نداره و کار رو ادامه میدیم.

موارد لازم برای ثبت نام

معمولا برای ثبت نام از شما آدرس ایمیل، یا شماره تلفن و آدرس ولت اتریوم میخوان، شما اینارو وارد میکنین، البته قبل از ساخت اکانت حتما به kyc یا همون تایید هویت و تحریم نبودن ایران هم توجه کنید.

اکثر آیکوهای آمریکایی ایران رو تحریم میکنن پس خوب تحقیق کنید، پس از ساخت اکانت و وارد کردن ایمیل و یا شماره تلقن شما باید به سایت برگشته و ایمیل یا شمارتونو با توجه به کدی که به موبایل یا ایمیل میفرسته تایید کنید. اگه ایمیل نیومد پوشه اسپم ایمیلتونو چک کنین. حالا دیگه شما یه اکانت ساختین، اگه آیکو مربوطه ایردراپ داشته باشه که مقدار ناچیزی توکن به عنوان پاداش ساخت اکانت به شما تعلق می گیرد.

بعد از اون شما به قسمت فروش توکن میرین و آدرس ولت اتریوم و یا بیت کوین مربوط رو کپی میکنین و به کیف پول خودتون میرین و اتریوم رو به آدرس مربوطه میریزین و پس از انجام تراکنش به ازای اتریوم مربوطه به شما توکن میده، همین!

لیست سفید و مرحله خرید

ولی یه نکته اینجا خیلی مهمه، اینکه در کدام مرحله از آیکو شما خرید رو انجام میدید و البته مرحله لیست سفید، اول اینکه لیست سفید چیه؟

لیست سفید لیست اعضای حامی هستش که معمولا قبل از شروع ico باز و بسته میشه و با اطلاعاتی که شما تو اون درج میکنید آیکو مربوطه به این نکات پی میبره که مثلا کدام کشور از حامیان این ico هستن با اینکه هر کسی دوست داره چقد بریزه تو آیکو مربوطه و اطلاعات دیگه ای که تو هر آیکو فرق میکنه، خلاصه اطلاعاتی رو میگیره برای تجزیه و تحلیل و البته همین نیست.

بعضی وقت ها به اعضای لیست سفید پاداش داده میشه و یا حتی تخفیف بیشتر در خرید و یا حتی توکنهای فروش نرفته بینشون تقسیم میشه البته بعضی اوقات نه همیشه. پس لیست سفید چیز خوبیه !!

تعداد فازهای هر آیکو و پیش فروش توکن

نکته بعد فاز مربوطه هست، آیکو ها معمولا، البته نه همشون سه فاز دارند که البته اون فازها هم ممکنه چندین مرحله داشته باشند، این فازها با توجه به سه نکته تقسیم میشوند، اول زمان، دوم درصد تخفیف، سوم میزان سرمایه گذاری.

فاز فروش محرمانه ؛ یا private sale که کمتر رایج به فروش توکن بین افراد و شرکتهای بزرگ بصورت محرمانه میپردازه با درصد تخفیف بسیار بالا در پیش فروش توکن

فاز پیش فروش یا presale که درصد تخفیفی کمتر از فروش محرمانه داره ولی بصورت عمومی تری برگزار میشه و شاخصه مهمی در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری محسوب میشه

فاز سوم فروش عمومی یا public sale که فرقش با مرحله قبلی یا پیش فروش اینه که درصد تخفیف پیش فروش توکن در اون کمتره حجم توکنهای عرضه شده بیشتره و کف خرید برای خرید عمومی کمتر هستش.

هر کدام از این مراحل در صد تخفیفی دارند که باید هنگام شرکت در ICO به اون توجه کرد پس باید تا جای ممکن زود در آیکو شرکت کرد برای سود بیشتر البته بعد از تحقیقات گسترده

خب ما خرید رو انجام دادیم یه نکته مهم اینه که قیمت توکن به دلار تعریف شده باشه یا اتریوم که در قسمت قبل ICO چیست و چگونه در آن سرمایه گذاری کنیم به آن اشاره کردیم.

پس از خرید توکن باید صبر کرد تا پایان آیکو چون دیگه نمیتونید پولتونو برداشت کنین تا آیکو تموم بشه و پس از پایان آیکو پول شما آزاد میشه این جلسه کافیه تو جلسه بعد در مورد برداشت پول و فروشش براتون صحبت میکنم.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (3 رای)

پیشنهادها و نظرات

امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد در صورتی که در رابطه با این موضوع سوالی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه