ارز دیجیتال تلگرام پلتفرم پلتفرم TON پرداخت Telegram
  • بارگزاری توزیع شده ۲D

TON می تواند “بلوک های معتبر جدید” را در بالای هر بلوکی که برای دور زدن کردن فورک های غیر ضروری، رشد دهد. این مکانیزم خود اصلاحیست و تضمین می کند که معاملات معتبر به علت اشتباهات از بین نخواهند رفت.

 پلتفرم Telegram Open Network چیست؟

در هسته پلتفرم TON یک ساختار بلاک چین مقیاس پذیر و انعطاف پذیر است که شامل یک زنجیره اصلی و تا ۲۹۲ بلوک زنجیره همراه است. در زیر برخی از گزینه های طراحی قابل توجه است که اجازه می دهد TON Blockchain پردازش میلیون ها تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند.

  • پارادايم انفصال نامتناهی

برای رسیدن به مقیاس پذیری، پلتفرم TON دارای پشتیبانی داخلی برای sharding (تکنولوژی شاردینگ جدیدا توسط اتریوم هم در حال بررسی است) این به این معنی است که بلوک های جدید همیشه سریع تولید می شوند و عدم وجود صف های طولانی به کم شده هزینه و زمان تعاملان کمک می کند، حتی اگر بعضی از سرویس های این پلتفرم محبوبیت زیادی پیدا کنند.

  • مسیریابی فوری

بلوک های زنجیره ای TON از مکانیزم های مسیریابی هوشمند استفاده می کنند تا اطمینان حاصل شود که معاملات بین هر دو بلوک زنجیره ای به سرعت، بدون در نظر گرفتن اندازه سیستم پردازش می شوند. زمان مورد نیاز برای انتقال اطلاعات بین بلوک های TON با تعداد آنها به صورت لگاریتمی رشد می کند، بنابراین حتی با وجود میلیون ها زنجیره همه آنها با سرعت بالای با هم در ارتباط هستند.

  • رویکرد اثبات سهام

پلتفرم TON از یک رویکرد Proof-of-Stake استفاده می کند که در آن پردازش گره ها «اعتبار سنجندگان» سهم سپرده ها را برای رسیدن به توافق از طریق یک نوع پروتکل متشکل از خطای اخطار بیزانتی سپری می کنند. این به TON اجازه می دهد تا محاسبات قدرت گره های خود را در معاملات و قراردادهای هوشمند متمرکز کند و سرعت و کارایی خود را افزایش دهد.

پلتفرم TON

به عنوان یک پلتفرم، TON با استفاده از ابزارهای زیر به ساخت یک شبکه قدرتمند و انعطاف پذیر پرداخته است.

ذخیره سازی TON

TON Storage یک تکنولوژی ذخیره سازی فایل است که از طریق شبکه Telegram Open Network P2P قابل دسترسی است و برای ذخیره سازی فایل های دلخواه، با تکنولوژی دسترسی به شبکه TOR و قراردادهای هوشمند مورد استفاده برای دسترسی در دسترس است. این جزء نه تنها سرویسهای ذخیره سازی مشابه Dropbox را به اشتراک می گذارد، بلکه راه را برای برنامه های پیچیده تر غیر متمرکز فراهم می کند که نیاز به ذخیره مقدار زیادی از داده ها مانند یوتیوب و یا تلگرام را دارند.

Proxy TON

TON Proxy یک لایه پروکسی شبکه anonymizer است که برای مخفی کردن هویت و آدرس IP های گره های TON استفاده می شود. شبیه به (Project Internet Invisible) این لایه می تواند برای ایجاد سرویس های غیر متمرکز VPN و برای دستیابی به نت بصورت نامحدود و حفظ حریم خصوصی آنلاین استفاده شود. در نتیجه TON P2P Network و TON DNS، پروکسی TON می تواند هر سرویس، از جمله Telegram را به طور موثر از سانسور شدن و فیلترینگ خارج کند.

SERVICE TON

ارائه دهنده خدمات قرارداد هوشمند در فضای وب به کاربران است.

TON DNS

TON DNS خدماتی است برای اختصاص دادن نام و هویت مجازی برای افراد به حسابهایشان، قراردادهای هوشمند، خدمات و گره های شبکه است. با استفاده از TON DNS، دسترسی به خدمات غیر متمرکز می تواند شبیه به مشاهده یک وب سایت در شبکه جهانی وب باشد.

TON Paymen

شبکه پرداخت TPN یک پلتفرم برای پرداخت های کوچک می باشد. این را می توان برای انتقالات سریع خارج از زنجیره انتقال بین کاربران، ربات ها، و سایر خدمات استفاده می شود. ضمانت نامه های ساخته شده به سیستم اطمینان میدهند که این انتقال ها به عنوان تراکنش های زنجیره ای امن هستند.

ارز دیجیتال تلگرام

شبکه پرداخت بیت کاربری شبکه Telegram Open Network با ۵ میلیارد توکن با رویکرد اثبات سهام است که دارای مقیاس پذیری بسیار بالا در اثر استفاده از سیستم sharing است. توکن‌های ایجاد شده برای ارز دیجیتال تلگرام در بستر شبکه باز تلگرام (TON) و برای انواع خدمات پرداخت استفاده خواهد شد.

در مورد Gram ICO اطلاعات زیادی منتشر نشده جمیع این اطلاعات به شرح زیر است :

تعداد کل کوینها ؛ ۵،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰

تعداد توکنها برای فروش ۲،۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰

قیمت هر واحد ؛ ۰.۱ دلار

تاریخ برگزاری ؛ فوریه – مارس ۲۰۱۸ (بصورت رسمی اعلام نشده )

اکسچنج مشارکت کننده ؛ Yobit

تایید هویت (kyc)؛ دارد

تا انتشار ارز دیجیتال تلگرام از سمت خود تلگرام هیچ چیز قطعی نخواهد بود. پس سرمایه گذاران گول سایت های اسکم و غیرقانونی فروش ارز دیجیتال تلگرام را نخورند.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)

پیشنهادها و نظرات

امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد در صورتی که در رابطه با این موضوع سوالی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه