صرافی غیرمتمرکز بایننس Binance Chain کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری

توکن BNB

توکن BNB در حال حاضر توکن ERC20 است که به زودی روی شبکه Binance Chain و در صرافی غیرمتمرکز بایننس با پشتیبانی از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری به زودی راه‌اندازی و شروع به کار میکند.

صرافی غیرمتمرکز بایننس به زودی راه اندازی میشود

صرافی غیرمتمرکز بایننس اعلام کرد که قرار است امروز صرافی غیرمتمرکز (DEX) خود را راه‌اندازی کند. چانگ‌پنگ ژائو(Changpeng Zhao)، مدیرعامل و بنیانگذار صرافی بایننس معتقد است اظهارات پیشین او را نباید برعلیه اتریوم در نظر گرفت. وی در گذشته اعلام کرده بود که ممکن است برخی از پروژه‌هایی که بر روی اتریوم فعالیت می‌کنند، تمایل داشته باشند به Binance Chain مهاجرت کنند تا از مزایای سرعت بالاتر برخوردار شوند. وی همچنین افزود که با راه‌اندازی صرافی که تابع سرورهای متمرکز و کارمزدهای بالا نیست، تا حد زیادی به هدف ایجاد تحول در مدل کسب کار خود نزدیک شده‌اند.

انتقال بایننس کوین از شبکه اتریوم به بایننس چین

Binance Chain پروژه‌ی جدید بایننس است که به تازگی راه‌اندازی شده است و در این مدت زمان کوتاه توجه زیادی را به خود جلب کرده است. Binance Chain در حقیقت بلاکچین صرافی بایننس محسوب می‌گردد به‌طوری که صرافی غیرمتمرکز بایننس و توکن BNB بایننس از این بستر استفاده خواهند کرد.

در اوایل این هفته، بایننس اعلام کرد بایننس کوین (BNB) که در حال حاضر یک توکن ERC20 است، به منظور تبدیل شدن به یک دارایی بومی به بایننس چین منتقل خواهد شد. سپس ژائو مدعی شد بایننس چین قادر است طی یک ثانیه بلاک را تایید کند که ۱۰ الی ۲۰ برابر سریع تر از عمل تایید در بلاک های بیت کوین و اتریوم است.

صرافی غیرمتمرکز بایننس با زنجیره داخلی مخصوص خودش

این صرافی دارای یک شبکه ی غیرمتمرکز از نودها است که در آن قادر خواهید بود از کلیدهای خصوصی خود محافظت کرده و کیف پول خود را مدیریت کنید. این صرافی قصد دارد که پلتفرم تحول آفرین خودش را به همراه شبکه‌ی اصلی برای بایننس چین در پایان ماه جاری راه‌ اندازی کند.

صرافی غیرمتمرکز بایننس به زنجیره‌ی داخلی خود، یعنی بایننس چین (Binance Chain)، که از صرافی غیرمتمرکز (DEX) و بایننس کوین (BNB) خودش پشتیبانی می‌کند، اشاره می‌کند.

مزایای صرافی غیر متمرکز بایننس

با استفاده از صرافی غیرمتمرکز بایننس، ما یک توازن متفاوت از امنیت، استقلال و راحتی را فراهم می کنیم. در اینجا مسئولیت بیشتری به عهده شما خواهد بود و بر دارایی های شخصی خود کنترل بیشتری نیز خواهید داشت. این صرافی همچنین از ایجاد جنسیس بلاک جدید خبر داد.

استقبال از صرافی های غیرمتمرکز

طبق گزارشات صرافی های غیرمتمرکز طی ماه های گذشته افزایش کاربر داشته اند و همچنین کاربران خوشبین هستند که استفاده از چنین پلتفرم هایی به آنها اجازه خواهد داد تا از ارائه برخی از احراز هویت های مورد نیاز که در پلتفرم های سنتی اجباری است، خودداری کنند.

پشتیبانی از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری

صرافی غیرمتمرکز بایننس از کیف پول های نرم افزاری و سخت افزاری ایمن غیرمتمرکز پشتیبانی می کند. این صرافی با کیف پول تراست بایننس و لجر نانو اس ادغام شده است. گزارشات اشاره دارند، به زودی کیف پول های سازگار بیشتری اضافه خواهند شد.

رشد بسیار خوب بایننس کوین در سه ماهه اخیر ۲۰۱۹

بایننس کوین در طول سه ماه  گذشته بیش از ۳۰۰ درصد افزایش داشته است. در حال حاضر با قیمت ۲۱٫۵ دلار معامله می شود و از نظر ارزش بازار در رتبه هفتم قرار دارد.

آموزش صرافی غیرمتمرکز بایننس

در ویدیوی زیر آموزش صرافی غیرمتمرکز بایننس نشان داده شده است.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)

پیشنهادها و نظرات

امیدوارم که این مطلب هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشد در صورتی که در رابطه با این موضوع سوالی داشتید در بخش دیدگاه‌ها اعلام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگوی شما باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

ایمیل شما محفوظ خواهد ماند. موارد ضروری مشحص شده ند *

ارسال دیدگاه