کسب درآمد از ایردراپ ها دریافت توکن‎های رایگان سیستم بلاکچین اتریوم ایردراپ های جدید و معتبر کیف پول ERC-20

کسب درآمد از ایردراپ ها

کسب درآمد از ایردراپ ها و دریافت توکن‎های رایگان که بیشتر روی سیستم بلاکچین اتریوم می باشد در دنیای ارزهای دیجیتال روز به روز در حال رشد بوده و شما میتوانید به راحتی کسب درآمد کنید فقط سوالاتی که برای شما دوستان پیش می آید در زیر آورده شده است که با مطالعه آن ها به راحتی میتوانید کسب درآمد کنید.

  1. ایردراپ چیست و چگونه کار میکند؟ جواب: در این لینک به طور کامل آن را شرح داده ایم.
  2. کسب درآمد از ایردراپ ها و دریافت توکن‎های رایگان چگونه است؟ جواب: در این لینک به طور کامل آن را شرح داده ایم.
  3. چگونه از ایردراپ‌ ها مطلع شویم؟ جواب: در کانال تلگرام بی تی سی ارز هر روز ایردراپ های جدید و معتبر را برایتان قرار می دهیم.
  4. چه نوع کیف پول هایی نیاز دارید که ارز مورد نظر را در آن نگهداری نمایید. جواب: به طور مختصر در زیر توضیحاتی را خدمت دوستان گرامی آورده ایم.

کیف پول های مورد نیاز برای ایردراپ

اکثر ایردراپ ها روی سیستم بلاکچین اتریوم یا بیت کویت اتفاق می‌افتد و برای دریافت توکن‎های رایگان کافیست آدرس کیف پول ارز مورد نظر را داشته باشید. بعضی ایردراپ ها هم تنها یک کیف پول خاص را در نظر می‌گیرد و توکن‌ها را برای افرادی که در این کیف پول موجودی مشخصی دارند، ارسال می‌کند.کیف پول ERC-20 یعنی هر کیف پولی که از توکن های با استاندارد ERC-20 در سیستم بلاکچین اتریوم پشتیبانی کند. بعضی توکن ها از پروتکل بیت کوین استفاده می‌کنند، بعضی از اتریوم و غیره. بنابراین داشتن یک کیف پول که اجازه ذخیره کردن توکن ها را بدهد برای دریافت ایردراپ بسیار مهم است. MyEtherWallet نمونه ای از کیف پول ERC-20 پر کاربرد برای دریافت ایردراپ می‌باشد که آموزش ساخت آن در این لینک کامل توضیح داده شده است.

این نکته قابل اهمیت است که فقط ایردراپ های جدید و معتبر را شرکت کنید چون تعدادی از سودجویان فقط به دنبال آدرس کلید خصوصی یا همان رمز کیف پول شما هستند تا حساب شما را خالی کنند بنابراین هرگز کلید خصوصی خود را به اشتباه به جای آدرس کیف پول تان در اختیار هیچ کسی قرار ندهید.